Klubs Krekli

Klubs „Četri balti krekli”, kura telpas izvietotas Rīgā, Vecpilsētas ielā 12,ir viens no iecienītajiem muzikālajiem centriem Latvijā, kurš jau 17. sezonu pulcē gan dejot gribētājus, gan mūzikas klausītājus.

Klubs lepojas ar tā ievirzi – kā teikts nosaukumā: literāri muzikālais klubs. Kluba līdzīpašnieks Normunds Jakušonoks stāsta, ka šogad pirmo reizi ir atcelta ieejas maksa klubā. Joprojām saglabājas vecuma ierobežojums kluba apmeklētājiem – trešdien un ceturtdien tiek ielaisti arī jaunieši, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu, bet piektdienās un sestdienās klubu drīkst apmeklēt interesenti no 21 gada vecuma. Klubs darbojas četrus vakarus nedēļā, sākot no pl. 22, tā durvis tiek slēgtas pl. 5. no rīta. Parasti trešdienās, ceturtdienās un sestdienās valda kustība uz deju grīdas, bet piektdienās klubā viesojas mūziķu apvienības. Te koncertējuši: Opus Pro, Pērkons, Andris Ērglis, Fēlikss Ķiģelis, Aiša, Autobuss Debesīs, Čikāgas Piecīši, Ainars Mielavs, Labvēlīgais Tips, TheHobos, Triānas Parks, Keksi, Apvedceļš un daudzi citi. Kā redzams, „Četri balti krekli” ir īsta latviešu solo dziedātāju un muzikālo grupu oāze.

Galdiņu rezervācija ir iepriekš jāpiesaka, turklāt – kā apgalvo kluba īpašnieki – pat īpaši ieteicama. Tas maksās 10,- EUR, un summa tiek pieskaitīta rēķinam. Ir ātrie kredīti internetā, ja pietrūkst naudas ieejai. Ēdienkarte nav pārāk plaša, toties naksnīgām maltītēm piemērota.

 „Četru baltu kreklu” draugi ir „Jelgavas krekli” – līdzīga repertuāra klubs Jelgavā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *