Klubs piens

Runājot par Rīgas nakts dzīvi, ne ar ko citu nav salīdzināms klubs Piens. Šī ir viena no pirmajām vietām, kas vērtās par hipsteru satikšanās centru.

Trešdienu vakaros Jūs šeit sastapsiet visdažādākos cilvēkus, turklāt diez vai Jūs kur citur Rīgā vienkopus redzēsiet tik daudz alternatīvā stila piekritēju. Pazīstams arī ar nosaukumu Vīna trešdiena, kluba pasākums šajā naktī pulcē vīna mīļotājus, piedāvājot dzērienu par itin izdevīgām cenām.

Ja pirms kāda laika kluba vēlme bija paturēt vietējo apmeklētāju, izmantojot pat feiskontroli un valodas ierobežojumus, lai atturētu lielas tūristu grupas no ierašanās klubā, tad šobrīd šī tendence ir mazinājusies. Piens ir labs veids, kā aizbēgt no tūristu pārpilnajiem klubiem Vecpilsētā un redzēt arī ko citu ārpus pilsētas centra.

Izmantojot vecas fabrikas ēkas telpas un izvietots blakus tādām sabiedriskām un burziņu vietām, kā Deli Snack, Valmiermuižas alus un Aristīds, Piens ir nudien pareizā izvēle, kur pēc dažiem dzērieniem Vecrīgā turpināt izklaižu vakaru.

Piens nav tikai naktsklubs. Dienās te tiek pasniegtas maltītes, var pačalot ar tējas vai kafijas dzeršanu, bet aiz kluba vasarās tiek atvērta terase. Pienu ēdienkartē, izņemot kokteiļu sastāvā, gan neatradīsiet. Piens rūpējas arī par Rīgas velo kultūru. Piens Velo regulāri rīko ar velosipēdiem saistītus pasākumus, ir vērts izpētīt arī mini velodromu. Vasarās klubs organizē pazīstamo latviešu alternatīvo grupu festivālu Piena svētki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *