Klubs rockcafe

Latvijas 1. Rokkafejnīca Rīgā apdzīvo Reiterna nama trīs stāvus. Šeit līdz pat četrām reizēm nedēļā tiek spēlēta dzīvā mūzika, tāpēc kopumā kafejnīcu raksturo muzikāls un radošs gars. Senajā Mārstaļu ielas 2/4 namā mājvietu radusi arī Igo ierakstu studija. No pēdējā laika muzikālajiem viesiem pieminamas tādas muzikālās apvienības, kā Dzelzs Vilks, The Swamp Shakers, Age Of Stones, Inokentijs Mārpls, Rock’n’Berries. Pagrabstāva piano bārā varat dziedāt karaoke, bet trešā stāva Pop&Rock studijā – izglītoties pie vokālajiem pedagogiem dziedāšanas prasmēs.

1.Rokkafejnīcas vēsture meklējama Liepājā, kur 2002. gadā aizsākās šīs muzikālās kafetērijas ideja. Par rokkafejnīcas simbolu kļuva ģitāra, kam par prototipu kalpojis Aigara Grāvera dāvātais instruments 1. Rokkafejnīcai par godu tās atklāšanai. Šeit sastopama arī ar Latvijas mūzikas slavenībām saistīta priekšmetu kolekcija: Guntara Rača ģitāra, Raimonda Paula čības, ko viņš valkājis „Mežrozītes” komponēšanas periodā, Pita Andersona personīgās lietas.

Līdzīgi kā daudzās kafejnīcās, apmeklētājiem, iepriekš piesakot, iespējams rezervēt galdiņu. Kafejnīcas un kluba īpašnieki piedāvā arī lielāku pasākumu kā banketu apkalpošanu.

No interesantākajiem ēdienkartes muzikāli gardajiem numuriem minamas šovbiznesa pusdienas, kuras pasniedz no pl. 12 līdz 15. Lai Jūs nemulsina sarakstā atrodamie ēdienu nosaukumi: Vijolnieks, Pianists, Bundzinieks un Ģitārists! Šīs divu līdz trīs ēdienu pusdienas pieejamas par pieņemamām cenām – sākot no 3,55 EUR līdz 5,25 EUR. Arī dzērienu karte ir visnotaļ apjomīga. Iepriekš varat aplūkot sortimentu www.rockcafe.lv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *