Klubs coyotefly

Kā noprotams no informācijas kluba mājaslapā, CoyoteFly ir gana smalks un respektabls mūzikas klubs. Apmeklētāji netiek ielaisti sporta kostīmos un apavos, par gumijniekiem un šortiem nemaz nerunāsim, turklāt vecuma ierobežojums šajā klubā ir 21 gads. Klubs lepojas ar labas akustikas koncertzāli, gaismu un atmosfēru, ko sniedz ne vien mūzika, bet arī daiļās dejotājas un viesmīles.

No citiem Rīgas klubiem CoyoteFly atšķiras ar īpašo Vērmanes dārza atmosfēru, kuru kluba apmeklētāji var izjust līdztekus mūzikai un dejai. Šeit spēlē gan dīdžeji, gan mūzikas grupas, pulcējot 4500 atpūtas baudītāju katru nedēļas nogali. Te viesojušies tādi mākslinieki, kā Sigala, ChrisJones, Amanda Wilson. Uz kluba skatuves muzicē arī latviešu grupas kā Bermudu Divstūris un hiphopa apvienība Singapūras Satīns. Markus Riva 15. jūlijā prezentēja savu Markus RivaParty sēriju, kas piedāvā katru mēnesi pasākumus ar īpašu DJ setu. Interesanti, ka CoyoteFly ir izveidojis savu apģērbu un aksesuāru līniju „Coyote Fly Lifestyle”- sekojot pasaules slavenāko klubu vēsmām. Kreklus, kurus pēc individuāla pasūtījuma ražojis Latvijas tekstila uzņēmums Rita, cepures un džinsus var iegādāties summās 25-30 EUR.

Klubs darbojas Tērbatas ielā 2 no ceturtdienas līdz sestdienai. Tā apmeklētāju atsauksmes Facebook sniedz patīkamu iespaidu par šo atpūtas vietu, arī Instagram aplūkojami mirkļi no jaunākajiem kluba pasākumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *