Klubs suk

Kultūras bārs Sapņi un kokteiļi sola alternatīvu izklaidi, atšķirīgu no Rīgas tradicionālajiem naktsklubiem. Tā darbībā galvenais uzsvars tiek likts uz tematiskām ballītēm, kas rodas par godu dažādām svinam dienām (Sieviešu diena, Vīriešu diena, Līgo svētku, Jaunā gada sagaidīšana, Helovīns), kā arī pašu izveidotām tematikām – Pirātu balle, Sapņi un kokteiļi, Sapņu gurķošanās, Karaoke, Sviesta balle, Sapņu gurķis, Masku balle, Humoršovs, Ātro randiņu vakari un Erudīcijas spēles. Īpaši iecienīta ir gurķošanās, kam par godu arī Gurķu rokenrols.

Visai skaidrs, ka galvenā iezīme ir sapņošana. Klubs vienlaikus paredz gan deju grīdas apmeklējumu, gan paviesošanos kultūras namā un bārā. Šī ir īsta paradīze sapņotājiem. Varat izdejoties no sirds, atvilkt elpu, vienkārši sēžot dīvānā un nedarot neko, aizmirst par ikdienu un iedzert glāzi garšīga kokteiļa. Kokteiļiem, starp citu, ir cenu atlaides no pl. 17 līdz 19 un no 21 līdz 23, kad, pasūtot vienu, Jūs saņemsiet divus. Varbūt šis piedāvājums rosinās Jūs ierasties divatā? Jo ieeja klubā ir bez maksas, “bet ar draugiem“ – tā vēsta kluba mājaslapa.

Ir iespējama iepriekšēja rezervācija, iemaksājot depozītu 15,- EUR par vienu apmeklētāju, pēc tam šo summu iztērējot pasūtījumos no kluba ēdienu un dzērienu kartes. Pasūtījumus var veikt gan kluba vietnē, gan piezvanot.

Kluba atrašanās vieta – Blaumaņa ielā 32, tālrunis 22087298.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *