Klubs larocca

Klubs La Rocca ir viens no Rīgas visvairāk apmeklētajiem naktsklubiem. Tam ir trīs deju zāles. Galvenajā kluba zālē dīdžeji atskaņo jaunāko hausmūzikas, progresīvās un elektromūzikas pasaulē, kas atbilst pasaules 40 populārāko skaņdarbu sarakstam. Sarkanais Laukums ir nākamā deju telpa, kurā atrodas divi bāri un VIP balkons. Kluba mājaslapā šī zāle novērtēta kā populārākā Krievu diskotēka Latvijā. Un visbeidzot – BlackDaddyClub. Šeit tiek spēlēts hiphops un R’n’B, kas mudina viesus būt aktīvā kustībā visu nakti. Tā šeit paiet vistiešākajā vārda nozīmē, jo klubs ir atvērts piektdienās un sestdienās no pl. 22 līdz 6 no rīta. Kluba mūzika tiek atskaņota katru vakaru no pl. 20 radio Eiropa+ 99.5 FM.

Daudzie bāri, trīs deju zāles, atraktīva publika ir tas, kas raksturo La Rocca visprecīzāk. Dejojot jaunāko hitu pavadībā, Jūs ne vien pilnībā izbaudāt naktskluba atmosfēru, bet varat iegūt arī nepārspējama un ekstravaganta dejotāja auru. Klubs piedāvā deju priekšnesumus, to apmeklē arī ārzemju viesi, tādēļ šeit var satikt daudz tūristu, kuri devušies nakts izklaidēs.

Ieeja klubā atļauta no 18 gadu vecuma. Biļetes cena, kā vēstī La Rocca interneta vietne, ir no 5 līdz 10 EUR, meitenēm no pl. 22 līdz 01 ieeja ir bez maksas. Klubā var rezervēt galdiņus, iepriekš piesakoties rezervācijai pa tālruni vai e-pastā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *